572 520 722
Producenci

Producenci

 

Friulsedie Sud

Friuli-Wenecja Julijska jest regionem Włoch słynącym z produkcji stołów i krzeseł. Nawiązuje do niego firma „Friulsedie”, założona w San Giovani al Natisone, w 1898 roku i należąca aż do dzisiaj do rodziny Dalmasson. Po 1945 roku siedziba firmy została przeniesiona na południe Włoch, ale dla podkreślenia swego pochodzenia zachowano w nazwie odwołanie do Friuli. Obecnie jest to nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 20 000 m2, wyposażony w technologicznie zaawansowane i zautomatyzowane linie produkcyjne. Dzienna zdolność produkcyjna to ponad 1000 krzeseł oraz 100 stołów. Mieszanka znakomitego włoskiego wzornictwa, możliwości technologicznych oraz szacunek do tradycji jest najlepszą gwarancją zadowolenia klientów.

Giamma Divani

Giamma Divani to jedna z ważniejszych włoskich firm produkujących od 1996 roku sofy z funkcją spania dla największych europejskich sieci sprzedaży. Znana z wysokiej jakości produktów i odpowiedzialności za przyjęte zobowiązania. Posiada świetne referencje tak na rynku detalicznym jak i kontraktowym.

kanapé

kanapé to marka, oferująca sofy z funkcją spania. Właścicielem marki jest firma Giamma Divani. Produkty kanapé to ciekawe wzornictwo i zaawansowane mechanizmy, dzięki którym użytkowanie rozkładanej sofy jest jeszcze prostsze, a komfort jeszcze większy.

egoitaliano

Jedna z bardziej dynamicznych firm produkujących sofy na rynku włoskim. Charakteryzuje ją świeże spojrzenie na temat mebli wypoczynkowych, odważne kolorowe projekty oraz dbałość o szczegóły. Świetny komfort idzie w parze z jakością proponowanych i używanych do produkcji materiałów. Modułowe rozwiązania, które pozwalają na dowolność w konstruowaniu poszukiwanego mebla. Duża oferta znakomicie dobranych kolorystycznie i jakościowo tkanin. Kolekcja praktycznych skór.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl