572 520 722
O nas

O nas

Meblami zajmujemy się od 30 lat i obserwując zachodzące na rynkach zmiany, postanowiliśmy zaproponować nowe podejście do zakupów.

Przez ostatnie dwadzieścia lat, jako agencja, reprezentowaliśmy producentów mebli z Włoch we współpracy z ekskluzywnymi salonami meblowymi w całej Polsce. W ramach naszej dotychczasowej działalności zajmowaliśmy się kompleksowym wsparciem sprzedaży, łącznie z prowadzeniem okresowych szkoleń produktowych dla sprzedawców, organizacją transportu, reklamacjami, jak również kwestiami administracyjnymi. Takie doświadczenie daje nam wiedzę na temat używanych materiałów, wad i zalet stosowanych rozwiązań technologicznych oraz trendów w ogromnej skali całego kraju, pozwoliło nam również wypracować sprawdzone procedury i schematy działań gwarantujące profesjonalną obsługę w każdej sytuacji.

Uwielbiamy meble i dobry design, wiemy, że jakość kosztuje, wiemy też, że może kosztować mniej… dużo mniej. Chcemy żeby meble premium stały się przystępne cenowo, dostępne dla wszystkich i popularne. Dlatego ofertę kierowaną wcześniej do sklepów, obecnie kierujemy bezpośrednio do końcowych odbiorców w całej Polsce. Wyeliminowaliśmy wszystkie kosztowne elementy, które nie mają wpływu na jakość produktu ani obsługi. Dzięki temu oferujemy wysokiej jakości meble, które tak dobrze znamy, w cenach od 40 do nawet 60% niższych niż w salonach meblowych. U nas płacisz za to CO kupujesz, nie JAK kupujesz.

Dokonując zakupu przez direct2home, kupujesz meble bezpośrednio od ich producentów, z naszej strony otrzymując pełne, profesjonalne wsparcie specjalistów – większość mebli, które oferujemy ma ogromne możliwości konfiguracji (od wymiarów, przez zastosowane materiały poszczególnych elementów, dodatkowe funkcje, aż po kolor), jesteśmy w stanie udzielić Ci praktycznych, użytkowych porad na temat każdego elementu podlegającego konfiguracji.

Kupując meble bezpośrednio z Włoch, poza samą organizacją transakcji, zwykle sporym problemem jest transport (często to odległość ponad 2 tys. km) – kupując u nas klient może skorzystać z atrakcyjnej cenowo oferty dostawy wraz z wniesieniem i profesjonalnym montażem – korzystamy przy tym z usług sprawdzonych, wyspecjalizowanych w pracy z towarem tej klasy, firm transportowych i montażowych, dzięki czemu możemy być pewni jakości.

Wychodzimy z założenia, że sukces naszego przedsięwzięcia nie byłby możliwy bez zaufania i zadowolenia naszych klientów, dlatego w kontaktach zawsze stawiamy na szczerość i pełne spektrum informacji, które powinien otrzymać od nas każdy, jeszcze przed złożeniem zamówienia, dzięki czemu zakup może być w pełni świadomą decyzją.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl