572 520 722
Czas i koszty dostawy

Dostawa, wniesienie i montaż

Świadczona przez nas usługa, to nie tylko transport, ale wszystkie niezbędne czynności aby zamówione meble znalazły się we wskazanym przez Ciebie miejscu, gotowe do użytku. Meble zostaną wniesione do domu/mieszkania, zmontowane i ustawione w docelowym miejscu.

UWAGA: Pamiętaj aby przed dostawą zapewnić bezproblemową ścieżkę do wniesienia mebli oraz odpowiednią ilość wolnej przestrzeni, niezbędnej do ich montażu.

Przewoźnik

Współpracujemy z przewoźnikiem o znakomitej reputacji wśród salonów meblowych wysokiej klasy w Polsce, od wielu lat specjalizującym się w transporcie mebli z Włoch. Pozwala to nam być spokojnymi o jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo mebli w drodze do Twojego domu.

Czas dostawy

Meble są odbierane od producenta jak najszybciej to możliwe. W ciągu dwóch tygodni od załadunku w fabryce, po pokonaniu ponad 2.000 km, dostarczane są do Twojego domu.

Koszt dostawy

Koszt dostawy zależy między innymi od:

  • kubatury i wagi zamówionych mebli i ich elementów
  • skomplikowania prac montażowych

Nie jest jednak zależny od miejsca dostawy (w Polsce). O końcowym, proponowanym przez nas koszcie dostawy zawsze będziesz informowany przed złożeniem zamówienia.

Oczywiście możesz wybrać inną firmę spedycyjną lub nawet samemu odebrać zakupiony towar i w takim przypadku będziesz mógł liczyć na naszą pomoc przy ustaleniu terminu odbioru oraz uzyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl